Xiaomi Yunmai Wrist Ball (YMGB-Z701)

Kód: ACGA000101
Neohodnoceno
310 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Yunmai Wrist Ball (YMGB-Z701) od Xiaomi je gyroskopický powerball k posilování předloktí. Bez potřeby energie můžete tímto powerballem procvičovat svaly celé paže. Na Yunmai Wrist Ball se rotací rozsvítí LED světla, maximální otáčky jsou až 20 000/min. Oceníte kompaktní zpracování se silikonovým povrchem, v kombinaci s praktickým řemínkem. Moderní rehabilitační pomůcka, kterou můžete využívat každý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Yunmai Wrist Ball (YMGB-Z701)

Gyroskopická pomůcka k posilování předloktí 
Powerball Xiaomi Yunmai Wrist Ball je gyroskopická pomůcka pro posilování předloktí v pohodlí domova. Je ideální pro procvičování svalů celé paže, kde následně mírní třeba sportem namožené zápěstí a zmírní i případné bolesti svalů. Ke své funkčnosti využívá principu mechanické síly bez potřeby zdroje energie. 

LED světla a rotace
Při rotaci gyroskopu Yunmai Wrist Ball dochází k rozsvícení LED světla. Čím rychleji budete točit, tak tím bude světlo jasnější. Snadno tak vždy poznáte, jak rychle se točí. Maximální rychlost, které se vám může podařit dosáhnout je 20 000 otáček/min. 

Kompaktní silikonové provedení s řemínkem
Powerball Yunmai Wrist Ball disponuje průměrem 70 mm a je vybaven silikonovým povrchem, který se stará o to, aby vám neklouzal z rukou a dobře se držel v dlani. Praktický řemínek si můžete navléknout na zápěstí a nestane se vám tak, že by vám upadl na zem. 

Další technické parametry:

  • Materiál - plast.
  • Funkce - podsvícení a autostart. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací Powerbally
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: