YI Mini Dash kamera do auta

Kód: 1YH0000101
Neohodnoceno
1 590 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
kamera do auta, Full HD video (1920x1080px 30 FPS), 140° úhel záběru, G-senzor, zamykání záznamu, 2,0” LCD displej, Wi-Fi konektivita, ovládání mobilním telefonem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říká se, že při řízení auta je řidič neustále jednou nohou v kriminále. Občas se v kritické situaci ocitne asi každý, bez ohledu na své zkušenosti a řidičské schopnosti. Pokud jsou výsledkem pomačkané plechy, je to ještě relativně dobré. Jenže pak přijdou na řadu dohady o tom, kdo nehodu vlastně zavinil. Někdy je to zcela zřejmé, nicméně v mnoha situacích se musíte spolehnout jen na svědky či přítomnost dopravních kamer. Přitom vozit s sebou permanentně zcela objektivního svědka, jehož svědectví nezpochybní ani soud, je velice jednoduché. Ano, mluvíme o kameře do auta - konkrétně o YI Mini Dash Cam.

YI Mini Dash Cam

YI Mini Dash Cam je označována za jednu z nejdiskrétnějších kamer do auta - snadno ji schováte například za zpětné zrcátko, kde nebude dráždit policisty při silniční kontrole. Součástí je tříosý senzor zrychlení, díky kterému zařízení rozpozná rizikový okamžik. Automaticky pak uloží záběry z kolize, včetně momenty, které k ní vedly. Kvůli různým jízdním podmínkám je na výběr ze tří úrovní citlivosti.

YI Mini Dash Cam

Součástí kamery je LCD obrazovka s úhlopříčkou 2,0", na které můžete sledovat náhled, prohlížet si pořízené záznamy a provádět nejrůznější nastavení. Záznamy lze stáhnout pomocí bezdrátového připojení do telefonu pomocí aplikace YI Dash a dále je sdílet.

YI Mini Dash Cam

Samotná kamera pořizuje záznam v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu v širokoúhlém záběru 140 stupňů. Výsledné video je ukládáno v efektivním kodeku H.264, který bez problémů přehrajete na většině počítačů. Tento formát nabízí až dvakrát lepší kvalitu při stejné velikosti ve srovnání s MPEG-2. Svou roli ve výsledné kvalitě hraje také skleněný objektiv a citlivý obrazový snímač.

Vlastnosti:

  • Světelnost: f/2,2
  • Úhel záběru: 140 stupňů
  • Rozlišení videa: 1920 x 1080 obrazových bodů při 30 snímcích za sekundu
  • Obrazovka: LCD, 2,0"
  • Používaný kodek: H.264

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: