Zepp Z - Titanové (Brown leather)

Kód: HJ2A000101
Neohodnoceno
6 990 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
1,39" AMOLED displej, rozlišení 454 × 454 obrazových bodů, výdrž až 15 dní, odolné proti vodě do 5ATM, GPS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zepp Z

Hledáte chytré hodinky, které dokážou měřit sportovní aktivity, nebudete je muset často nabíjet a současně vás budou reprezentovat? Přesně takové jsou Zepp Z, které v klasickém designu nabízejí moderní technologie.

Chytré hodinky Zepp Z

Hodinky jsou určené náročnějším zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitní materiály a precizní dílenské zpracování. Kromě zobrazování času také dohlédnou na vaše zdraví, změří sportovní aktivity a nabídnou chytré interakce.

Chytré hodinky Zepp Z

Luxusní provedení

Tělo hodinek je vyrobeno z titanové slitiny TC4, vyznačující se nízkou hmotností, vysokou specifickou pevností, dobrou odolností proti korozi a nulovým magnetismem. Díky uvedeným vlastnostem se tento materiál používá v letectví, chemickém, automobilovém a zbrojním průmyslu.

Chytré hodinky Zepp Z

Na výrobu Zepp Z je používán jeden kus leštěné titanové slitiny, díky čemuž jsou hodinky neuvěřitelně lehké a výjimečně pevné. Ze stejného materiálu jsou vyrobeny i rámeček, mechanická tlačítka, a dokonce i přezka řemínku.

Chytré hodinky Zepp Z

Proces kombinuje tradiční řemeslné zpracování s technologickými inovacemi budoucnosti. Tak například na povrch těla je aplikován nanotechnologický povlak, který zvyšuje odolnost proti vrypům a škrábancům. Také obrazovka je potažena speciální vrstvou, zabraňující zachytávání otisků prstů.

Chytré hodinky Zepp Z

Tradiční i moderní

Hodinky Zepp Z dokonale spojují tradiční a moderní prvky. Tak například: k jejich ovládání můžete používat dvě mechanická tlačítka a korunku Classic Crown. Hodinky na veškeré vstupy reagují prostřednictvím jemné haptické odezvy.

Chytré hodinky Zepp Z

Vroubkovaná korunka umožňuje posouvání obsahu obrazovky. Horní tlačítko je takzvaný „Health Key“ - po jeho stisku hodinky nabídnou změření tepové frekvence, úrovně okysličení krve (SpO2) nebo stresu. Snadno a rychle tak můžete kdykoli zkontrolovat svůj zdravotní stav.

Chytré hodinky Zepp Z

Dokonalá obrazovka

Důležitým prvkem všech chytrých hodinek je pochopitelně obrazovka. Ta má v případě Zepp Z kruhový tvar a průměr 1,39" (cca 35,3 milimetrů). Jedná se o AMOLED displej, vyznačující se dobrou čitelností, vysokým kontrastem, živými barvami a díky rozlišení 454 × 454 obrazových bodů také jemností 326 ppi.

Chytré hodinky Zepp Z

Díky použité technologii obrazovky mohou hodinky nabídnout funkci Always on Display (AoD). To oceníte především tehdy, chcete-li mít permanentně na očích důležité informace, aniž byste museli neustále rozsvěcet displej.

Chytré hodinky Zepp Z

Samozřejmě nechybí možnost změny ciferníku, díky které snadno přizpůsobíte vzhled hodinek svému stylu, oblečení, náladě či aktuální příležitosti. K dispozici je více než 50 ciferníků, a navíc můžete na pozadí nahrát vlastní obrázek.

Chytré hodinky Zepp Z

Ve zdravém těle, zdravý duch

Jak bývá u chytrých hodinek zvykem, také Zepp Z umí měřit různé fyzické parametry. To vyžijete nejen při sportovních aktivitách, ale i v běžném životě. První funkcí v tomto směru je kontinuální měření tepové frekvence v průběhu celého dne. Hodinky také dokážou upozornit na abnormální zvýšení tepu.

Chytré hodinky Zepp Z

Dalším parametrem, který umí měřit, je úroveň okysličení krve (SpO2), respektive úroveň saturace krve kyslíkem. Naměřená data lze prohlížet na hodinkách a zaznamenávat prostřednictvím mobilní aplikace, což vám umožní zjistit, zda je vaše úroveň SpO2 krátkodobě i dlouhodobě normální.

Chytré hodinky Zepp Z

Svou fyzickou zdatnost můžete sledovat díky skórovacímu systému PAI. Prezentuje naměřené údaje jako jediné, snadno pochopitelné číslo. Jednoduše řečeno: pokud se vám podaří držet tuto hodnotu nad stovkou, pak výrazně snížíte riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Chytré hodinky Zepp Z

Zdraví na prvním místě

Dalším prvkem vašeho života, který hodinky Zepp Z dokážou monitorovat a vyhodnocovat, je spánek. Změří nejen jeho celkovou délku, ale i délku jednotlivých spánkových fází (lehká/hluboká/REM). Umí také detekovat a zaznamenat „šlofíky“ - krátká zdřímnutí delší než 20 minut v čase mezi 11:00 a 18:00.

Chytré hodinky Zepp Z

Stres je běžnou součástí života většiny z nás. V určité míře může být prospěšný a například motivovat k lepším pracovním výkonům. Jeho přemíra však škodí. Jak jste na tom? I na to dokážou tyto hodinky odpovědět - pomocí vlastních algoritmů sledují úroveň stresu a poskytují výstup v podobě přehledného grafu.

Chytré hodinky Zepp Z

Sportem ku zdraví!

Pokud sportujete, pak určitě oceníte skutečnost, že hodinky Zepp Z podporují 90 typů sportovních aktivit. V jejich průběhu zaznamenávají a měří celou řadu parametrů, které následně vyhodnocují. Díky tomu můžete sledovat své pokroky bez ohledu na to, zda běháte, jezdíte na kole nebo třeba posilujete.

Chytré hodinky Zepp Z

Během aktivní činnosti budete dostávat oznámení o fázích, podmínkách a zónách tepové frekvence, ve kterých se nacházíte. Při venkovních aktivitách jistě oceníte podporu satelitních pozičních systémů GPS a GLONASS, díky kterým hodinky nejen přesně měří, ale také zaznamenají absolvovanou trasu.

Chytré hodinky Zepp Z

Jestliže dáváte přednost vodním sportům, pak vám přijde vhod odolnost proti vodě do 5 ATM, tj. do hloubky až padesát metrů. S hodinkami se tedy nemusíte bát sprchovat, koupat či plavat, nevadí jim ani krůpěje potu, déšť nebo sníh.

Chytré hodinky Zepp Z

Dlouhá výdrž

Asi jen málokoho by bavilo nabíjet hodinky každý den. Zepp Z kombinují velkou baterii a vysoce optimalizovaný systém řízení spotřeby. Díky tomu vydrží na jedno nabití až 15 dní běžného používání, případně až 30 dní v mírnějším režimu. Nabíjení hodinek je pohodlné - součástí balení je totiž kompaktní bezdrátová nabíječka.

Chytré hodinky Zepp Z

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Jazyk aplikace: CZ
Jazyk zařízení: EN
Značka: Amazfit
Šířka řemínku: 22 mm
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: